Opt It (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (46 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Phone
uk: Телефон

en: State
uk: Стан

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Internal name
uk: Внутрішнє ім'я

en: Members
uk: Учасники

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Zip code
uk: Поштовий індекс

en: Media file
uk: Медіа-файл

en: Welcome message
uk: Вітальне повідомлення

en: Interests
uk: Інтереси

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: - none -
uk: - порожньо -

en: SMS
uk: СМС

en: Send a message
uk: Надіслати повідомлення

en: Carrier
uk: Перевізник

en: Send messages
uk: Надіслати усі повідомлення

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Subscription type
uk: Тип підписки

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Message was successfully sent.
uk: Повідомлення було успішно надіслано.
