Opt It (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: ID
ur: شناخت
