Opt It (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Recipients
af: Ontvangers
