Opt It (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Recipients
ast: Destinatarios
