Opt It (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: State
el: Κατάσταση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Gender
el: Γένος

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος
