Opt It (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: City
eo: Urbo

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1
