Opt It (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: This action cannot be undone.
fil: Ang gawaing ito ay hindi maaaring bawiin.

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan
