Opt It (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Phone
gl: Teléfono

en: State
gl: Estado

en: Members
gl: Membros

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: Keyword
gl: Chave

en: Send message
gl: Enviar mensaxe
