Opt It (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: City
gu: શહેર

en: Interests
gu: રસપ્રદ પ્રવૃતિઓ

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો
