Opt It (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non
