Opt It (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Recipients
jv: Penerima

en: Send message
jv: Kirim pesen
