Opt It (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Recipients
kk: Алушылар
