Opt It (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
