Opt It (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Members
lt: Nariai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Carrier
lt: Važėjas

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1
