Oracle Driver (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Value
be: Значэнне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Schedule
be: Расклад

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: Options
be: Налады

en: Database
be: База дадзеных

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Operation
be: Аперацыя

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Translation
be: Пераклад

en: Translate
be: Перакласці

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
be: Drupal не можа быць правільна наладжаны з існуючай базай дадзеных. Перагледзьце ўсе памылкі.
