Oracle driver (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Value
fi: Arvo

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Options
fi: Valinnat

en: Database
fi: Tietokanta

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Translation
fi: Käännös

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Column
fi: Palsta

en: Translate
fi: Käännä

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
fi: Drupalin tietokantataulujen asennus nykyiseen tietokantaan epäonnistui. Tarkasta virheraportti.
