Oracle driver (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Value
hy: Արժեք

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Translate
hy: Թարգմանել
