Oracle driver (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Translate
ka: თარგმნა
