Oracle Driver (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Value
lt: Reikšmė

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Options
lt: Nustatymai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Performance
lt: Veikimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Interval
lt: Intervalas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Translate
lt: Versti

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
lt: Drupal negalėjo teisingai įdiegti su egzistuojančia duomenų baze. Peržiūrėkite visas klaidas.
