Oracle Driver (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Reset to defaults
ml: സ്ഥിരസ്ഥിതികളിലേക്ക് പുനഃസജ്ജമാക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
