Oracle driver (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Value
pl: Wartość

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Options
pl: Opcje

en: Database
pl: Baza danych

en: Performance
pl: Wydajność

en: Operation
pl: Czynność

en: Interval
pl: Interwał

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Column
pl: Kolumna

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
pl: Prawidłowe ustawienie Drupala z istniejącą bazą danych jest niemożliwe. Należy zrewidować wszystkie błędy.
