Oracle Driver (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Value
te: విలువ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Performance
te: పనితీరు

en: Translation
te: అనువాదం

en: Translate
te: అనువదించు
