Oracle driver (7.x-1.10) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Value
hr: Vrijednost

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Options
hr: Opcije

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Operation
hr: Operacija

en: Translation
hr: Prijevod

en: Translate
hr: Prevedi

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
hr: Drupal ne može biti uredno postavljen s postojećom bazom podataka. Pregledajte greške.
