Oracle driver (7.x-1.10) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Value
jv: Biji

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: Options
jv: Opsi

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Operation
jv: Operasi

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
jv: Drupal ora bisa mbeneraké setup nganggo database sing ana. Dandanana kabèh kaluputan.
