Oracle driver (7.x-1.10) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Value
th: ค่า

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
th: Drupal ไม่สามารถติดตั้งกับฐานข้อมูล กรุณาแก้ไขปัญหา
