Oracle Driver (7.x-1.11) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Value
am: እሴት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Translation
am: ትርጉም

en: Translate
am: ተርጉም
