Oracle driver (7.x-1.11) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Value
bs: Vrijednost

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Options
bs: Opcije

en: Translation
bs: Prevod

en: Column
bs: Kolona

en: Translate
bs: Prevedi
