Oracle driver (7.x-1.11) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Value
el: Αξία

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Options
el: Επιλογές

en: Performance
el: Απόδοση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Interval
el: Περίοδος

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Column
el: Στήλη

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
el: To Drupal δεν μπορούσε να ρυθμιστεί σωστά με την υπάρχουσα βάση δεδομένων. Αναθεωρήστε τυχόν σφάλματα.
