Oracle driver (7.x-1.11) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Value
eu: Balioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Options
eu: Aukerak

en: Database
eu: Datu-base

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Interval
eu: Bitartea

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Column
eu: Zutabe

en: Translate
eu: Itzuli
