Oracle driver (7.x-1.11) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Value
mn: Утга

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Performance
mn: Хурд

en: Translate
mn: Орчуулах
