Oracle driver (7.x-1.11) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Performance
nn: Ytelse

en: Translate
nn: Omset
