Oracle driver (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Value
ca: Valor

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Schedule
ca: Planificar

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Options
ca: Opcions

en: Database
ca: Base de dades

en: Performance
ca: Rendiment

en: Operation
ca: Operació

en: Translation
ca: Traducció

en: Identifier
ca: Identificador

en: Column
ca: Columna

en: Translate
ca: Tradueix

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
ca: El Drupal no s'ha pogut instal·lar correctament a la base de dades existent. Reviseu qualsevol error.
