Oracle Driver (7.x-1.12) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Translate
gu: ભાષાંતર
