Oracle driver (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Value
et: Väärtus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Schedule
et: Ajasta

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Options
et: Valikud

en: Database
et: Andmebaas

en: Performance
et: Jõudlus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Interval
et: Intervall

en: Translation
et: Tõlge

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Column
et: Tulp

en: Translate
et: Tõlge

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
et: Olemasoleva andmebaasiga pole võimalik Drupalit korrektselt seadistada. Vaata kõik veateated üle.
