Oracle driver (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Value
kk: Мән

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Operation
kk: Операция

en: Translate
kk: Аудару
