Oracle driver (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
