Oracle driver (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Value
af: Waarde

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Options
af: Opsies

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Operation
af: Operasie

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Translate
af: Vertaal
