Oracle driver (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Value
ast: Valor

en: Settings
ast: Preferencies

en: Options
ast: Opciones

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Operation
ast: Operación
