Oracle driver (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Value
sl: Vrednost

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Options
sl: Možnosti

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Translate
sl: Prevodi
