Oracle Driver (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Value
he: ערך

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Schedule
he: תיזמון

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Options
he: אפשרויות

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Performance
he: ביצועים

en: Operation
he: פעולה

en: Interval
he: מרווח

en: Translation
he: תרגום

en: Identifier
he: מזהה

en: Column
he: עמודה

en: Translate
he: תרגום
