Oracle driver (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Value
sv: Värde

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Options
sv: Alternativ

en: Database
sv: Databas

en: Performance
sv: Prestanda

en: Operation
sv: Funktion

en: Interval
sv: Intervall

en: Translation
sv: Översättning

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Column
sv: Kolumn

en: Translate
sv: Översätt

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
sv: Drupal kunde inte installeras korrekt med den befintliga databasen. Granska eventuella felmeddelanden.
