Oracle driver (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Value
da: Værdi

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Schedule
da: Planlægning

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: Options
da: Valg

en: Performance
da: Ydelse

en: Operation
da: Handling

en: Translation
da: Oversættelse

en: Identifier
da: Identifikator

en: Column
da: Kolonne

en: Translate
da: Oversæt

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
da: Drupal kan ikke sættes op med den eksisterende database. Gennemse eventuelle fejlmeddelelser.
