Oracle driver (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Value
eo: Valoro

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Performance
eo: Rendimento

en: Operation
eo: Operacio

en: Translate
eo: Traduku
