Oracle driver (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Value
sr: Вредност

en: Settings
sr: Подешавања

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Translation
sr: Превод
