Oracle Driver (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Value
az: Qiymət

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Options
az: Seçimlər

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Performance
az: Performans

en: Translation
az: Tərcümə

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Column
az: Sütun

en: Translate
az: Tərcümə etmək
