Oracle Driver (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད
