Oracle Driver (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Value
lv: Vērtība

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Schedule
lv: Grafiks

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Options
lv: Iespējas

en: Database
lv: Datubāze

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Operation
lv: Operācija

en: Interval
lv: Intervāls

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Column
lv: Kolonna

en: Translate
lv: Tulkot

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
lv: Ar šo datu bāzi Drupal nevar tikt korekti uzstādīts. Pārbaudiet iespējamās kļūdas.
