Oracle Driver (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Value
gl: Valor

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Schedule
gl: Programación

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Options
gl: Opcións

en: Database
gl: Base de datos

en: Performance
gl: Rendemento

en: Operation
gl: Operación

en: Interval
gl: Intervalo

en: Translation
gl: Traducción

en: Identifier
gl: Identificador

en: Column
gl: Columna

en: Translate
gl: Traducir

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
gl: Drupal non se puido configurar correctamente ca base de datos existente. Revise calquera erro.
