Oracle driver (7.x-1.8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
