Oracle Driver (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Value
ar: القيمة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Options
ar: الخيارات

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Performance
ar: الأداء

en: Operation
ar: عملية

en: Translation
ar: الترجمة

en: Identifier
ar: المعرف

en: Translate
ar: ترجمة

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
ar: لا يمكن إعداد دروبال بشكل صحيح مع قاعدة البيانات الموجودة. يرجى مراجعة أية أخطاء.
